zprávy z Mongolska

Kofolonizace postihla už i Mongolsko...

Kofolonizace postihla už i Mongolsko... - obrázek

Kofolonizace postihla už i Mongolsko... - obrázek

KOFOLONIZACE je způsob cestování, jehož cílem je doprava litrovky Kofoly na jedinečná místa, kam ještě nikdy nevkročila (nejvyšší hora, nejhlubší propast, nejjižnější cíp území, ale také málo známý kmen kanibalů, mongolští kočovníci, centrála nejmenované značky colového nápoje ... ). Více...

Jestliže Kofolonizujeme svět, „vyvážíme“ do světa Kofolu jako náš národní nápoj a spolu s ní lásku a radost ze života jako emoce, které si Kofola dala za cíl v našem světě šířit. Díky kofolonizování světa můžeme poznávat nové kraje, zažívat a sdílet neobyčejné příběhy lidí, kteří na daném místě žijí.

KOFOLONIZACE.CZ mapuje kofolonizační výpravy a příběhy jejich účastníků. Je cestovatelským blogem a magazínem pro lidi, kteří rádi objevují cizí země, rádi potkávají odlišné kultury a se zaujetím zkoumají své vlastní možnosti. Není ani tak o krajinách, které jsme na svých cestách viděli, ale o lidech, které jsme v těch krajinách potkali. Chceme mapovat neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Chceme společně sdílet postřehy o tom, kde a jak lidé žijí, jaké jsou jejich zvyklosti, potřeby, libůstky a jak fungují jejich světy, do nichž my podnikáme své výpravy.

Kofolonizace je také jakýsi happening a hra. Zatím co „dovolenkáři“ okupují populární destinace a se svými kufry na kolečkách postupně znovu kolonizují svět, my chceme s místy a společenstvími, kam přijdeme, spíše splynout. Nechceme svět kolonizovat, ale kofolonizovat = zanechat po sobě stopu lásky, sounáležitosti a radosti ze života.

Podívejte se na Čechy, kteří se letos v Mongolsku zapojili do této hry, fanděte jim a posílejte svoje hlasy !!!

Rubrika http://www.kofolonizace.cz/claim/just-added/ 

Zdroj: http://www.kofolonizace.cz/page/view/4

DL

05.07.2013 16:36:12
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one