zprávy z Mongolska

Podnikatelská mise do Mongolska, září 2009

Ze stránek české hospodářské komory přebíráme informaci o podnikatelské misi do Mongolska, pořádané ČHK ve dnech 6.-12. září.

Najdete tu kontakty na organizátory a odkazy na stránky s dalšími detaily.

 
Hospodářská komora České republiky organizuje ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, při příležitosti 2. zasedání česko-mongolského smíšeného výboru a mezinárodního veletrhu Ulaanbaatar Parthership  podnikatelskou misi do Mongolska, a to ve dnech  6. - 12. září  2009.
 Tato podnikatelská mise je zaměřena především na firmy, které již působí v Mongolsku, případně hledají nové obchodní partnery a nová odbytiště. V návaznosti na jednání Smíšeného výboru, jehož jednání se podnikatelé mohou rovněž zúčastnit, organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Mongolskou hospodářskou komorou seminář a následné jednání českých a mongolských firem. Rovněž je v jednání pro zúčastněné firmy možnost prezentace na společném českém stánku v rámci mezinárodního veletrhu Ulaanbaatar Partnership. Delegaci ministerstva průmyslu a obchodu na jednání smíšeného výboru poveden náměstek ministra Ing. Milan Hovorka.
Kromě bilaterálních jednání účastníci mise navštíví projekty budované českými podniky a rovněž budou mít možnost se seznámit s místní kulturou a tradicemi. Uvažovaný program podnikatelské mise najdete v příloze.
V případě zájmu o účast zástupce Vaší společnosti zašlete prosím vyplněnou Závaznou přihlášku spolu s profilem vaší společnosti nejpozději do 31.5.2009 , a to na adresu HK ČR nebo mailem na: talafus@komora.cz  Rádi vám zodpovíme jakékoliv další dotazy týkající se této akce na výše uvedené e-mailové adrese nebo telefonu: 266 721 695.
Program, přihlášky aj. ke stažení zde.
Kontakt: Ing. Petr Talafús, zástupce ředitele zahraničního odboru
Zahraniční odbor HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Freyova 27/82 | 190 00 Praha 9 - Vysočany
tel: 266 721 505| fax: 266 721 695
22.06.2009 04:42:52
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one