zprávy z Mongolska

8.6.2011 Seminář v Brně: Jak získat od EBRD nové zakázky

8.6.2011 Seminář v Brně: Jak získat zakázky od EBRD  nové zakázky - obrázek

8.6.2011 Seminář v Brně: Jak získat zakázky od EBRD nové zakázky - obrázek

Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) nabízí v obchodní rovině zajímavé možnosti spolupráce s našimi podnikatelskými subjekty na třetích trzích. Seminář na téma "Jak získat zakázky od EBRD v oblasti dopravy, životního prostředí a energetické účinnosti" proběhne dne 8. června 2011 v Brně. Uzávěrka přihlášek na bezplatný seminář je 3. června 2011. Více čtěte...

Evropská banka pro obnovu a rozvoj (European Bank for Reconstruction and Development, EBRD) je určena na pomoc transformujícím se ekonomikám střední a východní Evropy, centrální Asie, Ruska, Mongolska a Turecka při jejich přechodu na tržní ekonomiku. V obchodní rovině nabízí potenciálně velmi atraktivní možnosti spolupráce s našimi podnikatelskými subjekty na třetích trzích, především jde o společné investiční projekty s českými subjekty na třetích trzích, přičemž v poslední době se rýsuje předpoklad většího rozmachu této spolupráce.dev@mfcr.cz základní informaci o Vaší společnosti v anglickém jazyce v rozsahu max. 1 stránky ve struktuře: čím se Vaše společnost zabývá, referenční projekty v ČR a zejména v zahraničí, návrhy na možnou spolupráci s EBRD + případné dotazy na EBRD.

Úspěšně se rozvíjí také kooperace s českými subjekty při poskytování technické pomoci ve třetích zemích formou konzultačních a poradenských služeb. Česká republika vytváří pro tuto spolupráci podpůrné prostředí mimo jiné tím, že se stala součástí donorské komunity EBRD a podstatnou část poskytovaných prostředků přímo váže na účast českých subjektů v projektech financovaných EBRD – stěžejním nástrojem je speciální Český fond technické spolupráce při EBRD.

Seminář na "Jak získat zakázky od EBRD v oblasti dopravy, životního prostředí a energetické účinnosti" proběhne dne 8. června 2011 v Brně.Seminář i jednání budou probíhat v anglickém jazyce a účast na něm je zdarma.


Hlavním cílem semináře je zvýšit šanci českých subjektů na úspěšnou účast v projektech Evropské banky pro obnovu a rozvoj) a objasnit principy participace v projektech EBRD (vyvarování se nejčastějších chyb). Díky přímé účasti zástupců Evropské banky pro obnovu a rozvoj na semináři mohou účastníci semináře navázat nezbytné kontakty přímo s EBRD. Seminář by měl mimo jiné rovněž umožnit českým subjektům prezentovat své zájmy, zkušenosti a reference usnadňující získání projektů financovaných EBRD.

Program semináře
• 09:00 Zahájení semináře
• 09:15 Spolupráce s EBRD, základní informace, donorské fondy,
Český ODA/donorský fond technické spolupráce
Engin Göksu, EBRD
• 10:00 EBRD – zakázky pro konzultanty – jak se zúčastnit
Martin Ehrenberg, EBRD
• 11:00 Přestávka
• 11:15 Případová studie – Černá Hora
• Příklad úspěšné spolupráce
Izudin Gušmirović
• 11:30 Poradenské služby v oblasti municipální a environmentální infrastruktury
Jane Kieran, EBRD
• 12:00 Poradenské služby v oblasti dopravy
Lola Gafurova, EBRD
• 12:30 Poradenské služby v oblasti energetické účinnosti a klimatické změny
Miroslav Maly, EBRD
• 13:00 Oběd pro všechny účastníky formou bufetu
• 14:00–17:00 Paralelní bilaterální schůzky
A. municipální a environmentální infrastruktura
B. doprava
C. energetická účinnost a klimatické změny
D. Černá Hora
E. EBRD – zakázky pro konzultanty
V případě zájmu zúčastnit se semináře a prezentovat Vaši společnost EBRD zašlete, prosím, v termínu nejpozději do 3. června 2011 na emailovou adresu

Zdroj:

http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/kveten-2011/seminar-zakazky-od-ebrd-doprava-energie/1001948/60729/?ctrss=2007

Další info o semináři 8.6.2011 v Praze najdete zde

DL

 

29.05.2011 10:45:46
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one