zprávy z Mongolska

III. zasedání česko-mongolského Smíšeného výboru

III. zasedání česko-mongolského Smíšeného výboru - obrázek

III. zasedání česko-mongolského Smíšeného výboru - obrázek

Datum a čas: 14.3.2011 - 15.3.2011
Místo: Praha 1; konferenční sál budovy MPO, Politických vězňů 20
Oblast: zahraniční obchod a podpora exportu
Událost: zasedání/jednání/schůze

Program jednání Smíšeného výboru mezi ČR a Mongolskem:

obecná problematika obchodně ekonomické spolupráce ČR s Mongolskem, zhodnocení zahraniční rozvojové spolupráce, dosavadních ekonomických vztahů a dalšího vývoje bilaterální spolupráce. Předpokládá se i možnost podpory konkrétních záměrů českých firem u obchodních případů a zájmových oblastí, kde české firmy mají možnost nabídnout pro mongolský trh celou řadu českých výrobků, zařízení a služeb.

Česká delegace je vedena náměstkem ministra průmyslu a obchodu Milanem Hovorkou, mongolská delegace pak ministrem silnic, dopravy, stavebnictví a městské výstavby panem Khaltmaa Battulgou.

Firmy, které jsou již činné v oblasti česko-mongolské spolupráce, nebo v budoucnu plánují aktivity v této oblasti, mohou, v případě zájmu o rozvoj spolupráce s Mongolskem, zaslat podkladové materiály o současných a plánovaných záměrech v tomto teritoriu. Termín pro zaslání podkladů je stanoven do 14. února 2011.

V rámci jednání Smíšeného výboru seminář "Podnikejte v Mongolsku!", organizovaný Hospodářskou komorou ve spolupráci s MPO dne 14. března 2011 od 14:00 hod. v konferenčním sále budovy MPO, Politických vězňů 20. Uzávěrka přihlášek do 9. března 2011. Kontaktní spojení: Hospodářská komora ČR (Petr Talafus), mailto:talafus@komora.cz .

 informace o Mongolsku lze nalézt na stránkách portálu BusinessInfo.cz.

Zdroj:

http://www.mpo.cz/cz/udalost625.html

DL

06.03.2011 13:57:16
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one