zprávy z Mongolska

Prezentace českých firem v prostorách Mongolské národní obchodní a průmyslové komory

images.jpg
Zastupitelský úřad ČR v Ulánbátaru ve spolupráci s Mongolskou národní obchodní a průmyslovou komorou
Vás zve k účasti na prezentaci českých firem „Český den", 30. dubna 2013  v Ulánbátaru v prostorách Mongolské národní obchodní a průmyslové komory. Více...
Prezentace ve formě firemních stánků s doprovodným kulturním programem a českým občerstvením.
České akce přitáhnou vždy velkou pozornost zástupců mongolských firem, a to nejen s ohledem na tradiční česko-mongolské vazby, ale i přetrvávajícím povědomí o kvalitě českých výrobků. Lze tedy očekávat velkou účast mongolských firem.

Mongolská ekonomika významně roste - těžba je primární - stavebnictví roste obrovským tempem, rozšiřuje se průmyslová základna, s tím ruku v ruce roste i kupní síla. Proto je účast na Českém dnu vhodná jak pro výrobce těžební techniky, dodavatele stavebních strojů a technologií, obráběcí techniky, výrobců strojů pro zpracovatelský průmysl, tak i pro dodavatele spotřebního zboží.

Náklady spojené s pronájmem prostor, propagací akce v Mongolsku i občerstvením budou pokryty z prostředků zastupitelského úřadu ČR. Ten pozve i studenty češtiny, aby v případě nutnosti pomohli s tlumočením. V případě zájmu o účast na Českém dnu kontaktujte ZÚ co nejdříve.

Kontakt:
Pavla Žáková
tajemník
Velvyslanectví ČR v Ulánbátaru
Commerce_Ulaanbaatar@mzv.cz
tel.: +976 11 326 661

Zdroj: http://www.spcr.cz/veletrhy-vystavy/mongolsko-cesky-den-7-5-2013
DL 
05.07.2013 12:01:59
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one