zprávy z Mongolska

We are the champions

We are the champions - obrázek

We are the champions - obrázek

Zatímco Vancouver tahal z rukávu poslední finálová esa na sněhu a ledu, Ulánbátar zahájil sezónu v disciplíně, která potěší i zimomřivé. Dobře vytopená hala Big Bowling Club hostila “Coke Zero Bowling Championship” – první zahajovací utkání mezi mužstvy diplomatických misí a mezinárodních organizací, které mají od nynějška až do konce roku měřit síly každý měsíc. A zatímco ve Vancouveru Lukáš Bauer promazal a nebodoval, tady to Češi zbytku světa natřeli. (Asi mazali správně?)
 
Vše proběhlo v sobotu 27. února a kromě pořádajícího bowlingového klubu a společnosti Zero Cola akci zaštítilo i Mongolské ministerstvo zahraničí. Český tým pod vedením úřadujícího velvyslance Václava Jílka zvítězil před sportsmany z německé a japonské ambasády a zajistil Česku senzační publicitu na prvních stránkách řady mongolských médií.
 
K účasti na dalších utkáních láká krom sportovní cti také cena ve výši 10 000 000 tugriků pro případného bezchybného účastníka, který by dosáhl maximálního možného bodového zisku 300 bodů. Takže pánové a dámy, tužte se!
04.03.2010 07:15:49
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one