zprávy z Mongolska

Žigulíkem do Mongolska

Žigulíkem do Mongolska - obrázek

Žigulíkem do Mongolska - obrázek

Přijďte si poslechnout povídání a prohlédnout fotky z našich cest ve středu 2.12.2009 od 19 hodin do vysokoškolského klubu Terč v Brně na Kolejní ulici. Připravena je pro vás mimo prezentace i živá hudba v podání kapel Crate a Antrinoy. Budeme se těšit!

Tři studenti. Dvacet dva let starý vůz Lada 2104. Dvacet dva tisíc kilometrů. Divoká, nespoutaná příroda. Hory, pouště, stepi. Dobrodružství, napětí, adrenalin. A ve finále pomoc těm, kteří si sami pomoci nedovedou.

V polovině měsíce června se tři mladí muži vydají na dalekou cestu do Mongolska. Jejich dopravním prostředkem bude starý automobil značky Lada, který s aktéry projede desítku států, vystoupá do několikatisícimetrových výšek, zažije s nimi mráz i spalující vedro, písek i sníh. Zkrátka nerozlučná čtveřice v dobrém i zlém. Po čtvrt roce putování se výprava dostane až do již zmiňovaného Mongolskam kde proběhne předání symbolického daru místním školáčkům, tzv. „barelu vzdělání“, neboť celá akce si klade za cíl mj. upozornit na špatný stav školství v zemi.

A hlavně si to celé pořádně užít…

Zdroj:   http://www.zigulikemdomongolska.cz/

DL

26.11.2009 13:38:16
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one