zprávy z Mongolska
  On July 2nd, 2009 the Exhibition Opening of ‘Beyond the Blue Sky’ will be held at the Mongolian Modern Art Gallery from 18:00-21:00.  This multi-media exhibition, created by Fulbright Fellow Brandt Miller, gives face to the lesbian, gay, bisexual and transgender communities of Mongolia. Consisting of photography, writing and a short film, this body of work brings the underground out.
      
including a driver (guide) and route advisory
The drivers speak English or Russian and may help you arrange accommodation in camps along the route. The cars on offer are available at the following prices. For more info and orders contact the staff or write to bohemia@bohemia-ub.com
  • Furgon (up to 8 persons + driver) – 50 EUR/ day plus petrol
  • Delica (up to 7 persons + driver) – 60 EUR/day plus petrol
  • UAZ Patriot (up to 4 persons + driver) – 1 EUR/km, including petrol
 
Provided by Freedom Capital Co. Ltd. - www.bohemia-ub.com
 
Oscar Wilde: Jak je důležité míti Filipa

Oscar Wilde: Jak je důležité míti Filipa

 - obrázek

- obrázek

ICE FESTIVAL INTERNATIONAL SKATING MARATHON - 2009
UB Players je ochotnická divadelní společnost, kterou v Ulánbátaru založil v roce 1998 americký velvyslanec Al La Porta. Uvádí jednu až dvě hry ročně - v proměnlivém ladění a ještě proměnlivějším obsazení. Společenství expatů je halt nestálé. Letošní podzimní představení "Past na myš" režíroval Kyrril Shields - redaktor UB Postu, a produkovala Brigitte Cummings - majitelka Sacher Café a velká aktivistka na poli mezinárodního společenského života v UB. Diplomatický sbor zastupovala britská velvyslankyně Thorda Abbot-Watt. Hrálo se s nasazením a včechna tři představení byla skoro vyprodaná.
Past na myš - obrázek

Past na myš - obrázek

Past na myš od Agathy Christie vznikla na objednávku stanice BBC v roce 1947, u příležitosti osmdesátých narozenin královny Mary (babičky dnes vládnoucí královny Alžběty II.). Podle rozhlasové hry pak autorka napsala i povídku a divadelní hru a na světě byl trhák. Hra byla přeložena do 25 jazyků a její inscenace se v Londýně uvádí nepřetržitě od 25. listopadu 1952.

Děj příběhu se odehrává v nově otevřeném penzionu manželů Ralstonových, kam vedou stopy dávného zločinu.

V Ulánbátaru byla hra k vidění v hvězdném obsazení pod vedením Kyrrila Shieldse a Brigitte von Sacher celé tři večery 13., 14. a 15. listopadu! A pak že to tu nežije!

2
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one