zprávy z Mongolska

UB dnes je dítkem Bohemie-UB, české základny v Mongolsku, která je  poskytovatelem turistických služeb pro motorkáře, lovce, rybáře, cestovatelé a potápěče. Bohemii vděčíme za technické zázemí, podporu a kontakty na většinu Čechů, kteří se Ulánbátarem mihnou. Tento prostor je ale otevřený všem, kdo se chtějí dělit o své poznatky o Mongolsku, přilehlých oblastech severovýchodní Asie a českém prvku na Dálném Východě.


Pište na adresu:  bohemia@bohemia-ub.com

                                      

Lubomír Svoboda (http://www.bohemia-ub.com) - technické a finanční zázemí, kontakty a zkušenosti, náměty, fotografie, kontrola kvality.

Lucie Kellnerová Kalvachová (http://kellnerova.blog.respekt.cz) - spisování, brouzdání, odkazování, uhánění, pohánění a historické zahájení činnosti UBdnes až do podzimu roku 2009...

Daniela Lukešová - rubrika rozvojová spolupráce a živá příroda. Postupně za Lucii přebrala agendu spisování, brouzdání, odkazování apod. Daniela přednáší na  Fakultě tropického zemědělství ČZU v Praze a vedla do roku 2009 projekt zahraniční rozvojové spolupráce České republiky s Mongolskem  "Označování hospodářských zvířat v Centrálním regionu Mongolska"(www.vetnaadam.org). Později, jako odborná expertka, pracovala na navazujících projektech, realizovaných ČZU Praha v Mongolsku.

Veronika Kapišovská - mongolistka a odborná asistentka UK Praha, pilně tlumočí mongolským delegacím a návštěvám a spolu s námi brouzdá po internetu v době, kdy si udělá pauzu při sepisování disertační práce...držíme palce !

česká a slovenská komunita v UB - nápady, náměty, vyprávění, kritika, konzultace...

mongolští přátelé - vyprávění, náměty, opravy obecně rozšířených omylů

projíždějící - vyprávění, fotografie...

Občasný internetový magazín UB dnes je dítkem Bohemie-UB, české základny v Mongolsku, která byla donedávna provozovatelem české restaurace v Ulánbátaru a stále je hodnotným poskytovatelem turistických služeb pro lovce, rybáře, potápěče a motorkáře !

www.bohemia-ub.com

Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one