zprávy z Mongolska
20130311101723-24298_jpgresize_200x80__type_jpg_.jpg
Offroad motocyklové výpravy Zveme Vás k účasti na dobrodružství ze sedla off-roadového motocyklu! Poznáte zemi nekonečných stepí, vysokých hor, průzračných jezer a tajemných pouští. Krajinu divokých koní, nespoutaných nomádských jezdců a zemi, kde je stále možno zakusit pocit naprosté volnosti a splynutí s přírodou. Je to země s tisíciletou historií, kde se minulost kloubí s přítomností v neopakovatelném souznění. Více...
GOBI
Tato výprava nás zavede na samotný jih Mongolska. Pouštní krajina v národním parku Gurvansajchan nám přinese naplnění našich očekávání. Zde se stepní oblast změní v pouštní krajinu s množstvím úžasných dunových polí, skalnatých kaňonů a neopakovatelných scenérií. Tato cesta je vhodná především pro jezdce, kteří milují dynamickou rychlou jízdu ve stepních oblastech kombinovanou s technickou jízdou v jedinečné poušti Gobi.

DADAL
V případě, že nechcete strávit dva týdny na cestě, je připravena stejně hodnotná kratší trasa. Severovýchod Mongolska nám nabídne naprosto unikátní zážitek. Budete projíždět řídce obydlenou krajinou hlubokých lesů, hor a divokých řek. Cílem je Dadal, místo narození Čingischána. Tuto cestu je možno kombinovat s účastí na největším národním festivalu Nadám.
Barevný a kouzelný festival nás pohltí zážitky z tradičního mongolského zápasu, lukostřelby
a koňských dostihů. Nabízí se zde možnost spojit zážitky z jízdy a kultury v nezapomenutelný celek.

Zdroj: http://www.motorkari.cz/cestovani/akce-predstavujeme/offroad-motocyklove-vypravy-24298.html
LS
22.04.2013 23:37:44
ubdnes
Bohemia UB: česká základna v Mongolsku www.bohemia-UB.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one